Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eredmények a nemzetközi rögbi világából

2009.10.02

2009. október 1.

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

8:35 Waikato - North Harbour 33:22 (14:3)

 

 

2009. szeptember 27.
Magners League, Európa
Eredmények

18:00 Munster - Gwent Dragons 27:3

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

16:00 London Irish - London Wasps 28:16 (14:6) 16:00 Saracens - Gloucester 19:16 (9:13)

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

15:15 Agen - Grenoble 22:16

 

 

Division de Honor, Spanyolország
Eredmények

12:00 Gernika R.T - Cetransa El Salvador 30:27 12:00 C.R. La Vila - AMPO Ordizia R.E. 44:6 12:00 Bera Bera R.T - U.E. Santboiana 27:3 12:00 VRAC Quesos Entrepinares - Les Abelles R.C 34:14 12:00 C.R.C. Madrid - Cajasol Ciencias R.C 20:15

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

4:30 Tasman - Auckland 12:8

 

 

2009. szeptember 26.
Magners League, Európa
Eredmények

19:30 Cardiff Blues - Llanelli Scarlets 19:15 19:30 Edinburgh Gunners - Leinster 19:21

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

18:30 Aix en Provence - Narbonne 24:19 18:30 Aurillac - Colomiers 22:12 18:30 Lyon OU - Oyonnax 18:22 18:30 Pau - Dax 16:14 18:30 Mont de Marsan - Auch 6:16 18:30 La Rochelle - Lannemezan 22:6 18:30 Tarbes - Bordeaux-Begles 15:12

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

18:05 Bath - Leicester Tigers 20:20 (14:13)

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

17:00 Blue Bulls - Free State Cheetahs 30:27

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

16:25 Stade Toulousain - Stade Francais 9:9 (6:6)

 

 

Super 10, Olaszország
Eredmények

16:00 Venezia Mestre R. 1986 - PlusValore GRAN Parma 30:19 16:00 Futura Park R. Roma - Femi CZ Rovigo 26:27 16:00 Consiag I Cavalieri Prato - MPS Viadana 21:10 16:00 Parma Rugby FC 1931 - Benetton Treviso 13:12

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

16:00 Northampton Saints - Leeds Carnegie 30:10 16:00 Worcester Warriors - Sale Sharks 24:18 (16:8)

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

15:00 Golden Lions - Cavaliers 88:15 15:00 Western Province - Griquas 43:3

 

 

Ekstraliga, Lengyelország
Eredmények

15:00 KS Posnania Poznan - KS Budowlani Lodz 0:58

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

14:30 Biarritz Olympique - Toulon 23:9 (12:6) 14:30 Montauban - Bourgoin 12:15 (9:6) 14:30 Racing-Metro 92 - Montpellier 18:14 (13:7) 14:15 Perpignan - Clermont 19:3 (14:3)

 

 

Ekstraliga, Lengyelország
Eredmények

13:00 Bemowo AZS AWF Warszawa - MKS Ogniwo Sopot 13:0 13:00 RC Lechia Gdansk - MKS Orkan Sochaczew 43:10 12:00 RzKS Juvenia Krakow - RC Arka Gdynia 6:22

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:30 Otago - Bay Of Plenty 26:17 7:30 Hawkes Bay - Manawatu 35:30 4:30 Canterbury - Northland 31:21

 

 

2009. szeptember 25.
Magners League, Európa
Eredmények

21:00 Connacht - Ulster 6:30

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

20:45 Newcastle Falcons - NEC Harlequins 17:17

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

20:35 Brive - Castres Olympique 11:9 (6:3)

 

 

Magners League, Európa
Eredmények

20:00 Glasgow Warriors - Ospreys 16:26

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

19:30 Albi - Bayonne 19:14

 

 

Super 10, Olaszország
Eredmények

19:10 Rugby Petrarca SRL - L` Aquila Rugby 1936 46:27

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

19:10 Sharks - Leopards 34:20

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:30 North Harbour - Counties 28:19 9:30 Taranaki - Waikato 14:15

 

 

2009. szeptember 24.
Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:30 Wellington - Southland 32:13

 

 

2009. szeptember 20.
Top 14, Franciaország
Eredmények

17:00 Bayonne - Montpellier 26:3 (13:3) 16:05 Toulon - Stade Toulousain 18:13 (3:3)

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

16:00 Leeds Carnegie - London Irish 7:56 16:00 London Wasps - Worcester Warriors 23:3

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

15:00 Lannemezan - Dax 11:23 15:00 Auch - Agen 3:19

 

 

Ekstraliga, Lengyelország
Eredmények

15:00 RC Arka Gdynia - KS Posnania Poznan 18:0

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

14:30 Castres Olympique - Racing-Metro 92 9:6 (3:0) 14:30 Perpignan - Montauban 28:9 (16:6)

 

 

Division de Honor, Spanyolország
Eredmények

12:30 Cetransa El Salvador - C.R. La Vila 37:27 12:30 U.E. Santboiana - VRAC Quesos Entrepinares 22:17 12:30 Les Abelles R.C - Cajasol Ciencias R.C 0:40 12:00 Gernika R.T - C.R.C. Madrid 19:36 12:00 AMPO Ordizia R.E. - Bera Bera R.T 23:9

 

 

Ekstraliga, Lengyelország
Eredmények

12:00 RC Lechia Gdansk - RzKS Juvenia Krakow 44:0

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

4:30 Manawatu - Northland 18:25

 

 

2009. szeptember 19.
Magners League, Európa
Eredmények

19:30 Llanelli Scarlets - Munster 20:22

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

18:35 Leicester Tigers - Newcastle Falcons 15:6 (12:3)

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

18:30 Colomiers - Lyon OU 12:12 18:30 Oyonnax - Narbonne 13:6 18:30 Mont de Marsan - Aix en Provence 24:18 18:30 La Rochelle - Tarbes 16:6 18:30 Bordeaux-Begles - Aurillac 19:9

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

17:05 Sharks - Free State Cheetahs 24:13

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

16:25 Brive - Biarritz Olympique 12:15

 

 

Super 10, Olaszország
Eredmények

16:00 Femi CZ Rovigo - Parma Rugby FC 1931 15:10 16:00 MPS Viadana - Venezia Mestre R. 1986 41:10 16:00 Benetton Treviso - Rugby Petrarca SRL 36:3 16:00 Futura Park R. Roma - Consiag I Cavalieri Prato 22:15 16:00 PlusValore GRAN Parma - L` Aquila Rugby 1936 26:13

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

16:00 Gloucester - Northampton Saints 14:27 (14:19) 16:00 NEC Harlequins - Saracens 9:22 (6:6)

 

 

Ekstraliga, Lengyelország
Eredmények

16:00 MKS Orkan Sochaczew - MKS Ogniwo Sopot 16:36 (10:12)

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

15:00 Cavaliers - Blue Bulls 16:72 15:00 Griquas - Golden Lions 36:31

 

 

Ekstraliga, Lengyelország
Eredmények

15:00 KS Budowlani Lodz - Bemowo AZS AWF Warszawa 15:10 (5:0)

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

14:30 Albi - Clermont 8:40 (3:19) 14:30 Stade Francais - Bourgoin 20:6 (8:3)

 

 

Tri Nations, Világ
Eredmények

12:00 Tri Nations 2009 Dél-Afrika 9:35 Új-Zéland - Ausztrália 33:6 (16:6)

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

6:30 Hawkes Bay - Otago 32:10 4:30 Auckland - North Harbour 14:16

 

 

2009. szeptember 18.
Magners League, Európa
Eredmények

21:00 Ulster - Edinburgh Gunners 13:16 (13:7)

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

20:45 Sale Sharks - Bath 12:25

 

 

Magners League, Európa
Eredmények

20:30 Gwent Dragons - Glasgow Warriors 30:19 20:05 Ospreys - Leinster 11:18 20:00 Connacht - Cardiff Blues 18:16

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

19:30 Grenoble - Pau 16:15

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

19:10 Leopards - Western Province 3:37

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:30 Canterbury - Taranaki 29:17 9:30 Waikato - Wellington 23:18

 

 

2009. szeptember 17.
Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:30 Bay Of Plenty - Tasman 24:13 9:30 Counties - Southland 6:14

 

 

2009. szeptember 16.
Top 14, Franciaország
Eredmények

19:30 Montauban - Castres Olympique 18:18 (18:8)

 

 

2009. szeptember 13.
Magners League, Európa
Eredmények

18:00 Glasgow Warriors - Llanelli Scarlets 19:11

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

16:00 London Irish - Gloucester 40:10 16:00 Newcastle Falcons - Sale Sharks 16:16

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

15:00 Agen - Aurillac 21:6 14:30 Dax - Oyonnax 27:6 14:00 Aix en Provence - La Rochelle 16:22

 

 

Division de Honor, Spanyolország
Eredmények

12:00 C.R. La Vila - Gernika R.T 55:29 12:00 Bera Bera R.T - Cetransa El Salvador 18:19 12:00 VRAC Quesos Entrepinares - AMPO Ordizia R.E. 30:19 12:00 Cajasol Ciencias R.C - U.E. Santboiana 23:19 12:00 C.R.C. Madrid - Les Abelles R.C 41:22

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

4:30 Auckland - Manawatu 23:20

 

 

2009. szeptember 12.
Magners League, Európa
Eredmények

20:00 Leinster - Gwent Dragons 23:14 19:30 Ospreys - Ulster 16:20

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

18:30 Auch - Lannemezan 28:3 18:30 Grenoble - Colomiers 22:12 18:30 Narbonne - Bordeaux-Begles 33:12 18:30 Pau - Lyon OU 9:13 18:30 Tarbes - Mont de Marsan 36:12

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

17:00 Blue Bulls - Sharks 23:29

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

16:30 Clermont - Racing-Metro 92 30:22 (12:9) 16:30 Biarritz Olympique - Bayonne 12:6 (6:6)

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

16:10 Saracens - Northampton Saints 19:16

 

 

Super 10, Olaszország
Eredmények

16:00 Rugby Petrarca SRL - PlusValore GRAN Parma 32:29 16:00 Parma Rugby FC 1931 - Futura Park R. Roma 30:10 16:00 Consiag I Cavalieri Prato - Benetton Treviso 12:18 16:00 Venezia Mestre R. 1986 - Femi CZ Rovigo 32:32

 

 

Bundesliga Férfi, Németország
Eredmények

16:00 SC Neuenheim - RK 03 Berlin 24:7

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

15:45 NEC Harlequins - Leicester Tigers 9:15 15:15 Bath - London Wasps 15:17 15:15 Saracens - Northampton Saints 19:16

 

 

Bundesliga Férfi, Németország
Eredmények

15:00 ASV Köln - TSV Handschuhsheim 8:79 15:00 RG Heidelberg - DSV Hannover 78 51:9 15:00 Berliner RC - RK Heusenstamm 77:21 15:00 SC Frankfurt 1880 - Heidelberger RK 33:16

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

15:00 Free State Cheetahs - Western Province 33:31

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

14:30 Montpellier - Toulon 21:20 (6:13) 14:30 Stade Francais - Castres Olympique 44:18 (16:15) 14:30 Stade Toulousain - Albi 19:13 (6:10) 14:30 Montauban - Brive 23:20 (15:13)

 

 

Tri Nations, Világ
Eredmények

9:35 Új-Zéland - Dél-Afrika 29:32 (12:22)

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

6:30 Canterbury - Otago 36:16 4:30 North Harbour - Hawkes Bay 17:34

 

 

2009. szeptember 11.
Premiership, Anglia
Eredmények

21:00 Worcester Warriors - Leeds Carnegie 27:7

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

20:30 Bourgoin - Perpignan 17:6

 

 

Magners League, Európa
Eredmények

20:30 Edinburgh Gunners - Connacht 62:13 20:00 Munster - Cardiff Blues 24:13

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

19:10 Golden Lions - Leopards 31:13

 

 

Super 10, Olaszország
Eredmények

19:00 L` Aquila Rugby 1936 - MPS Viadana 22:20

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

15:00 Cavaliers - Griquas 23:31

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:35 Tasman - Waikato 23:9 9:35 Southland - Bay Of Plenty 19:12

 

 

2009. szeptember 10.
Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:35 Northland - Counties 21:37 9:35 Taranaki - Wellington 29:16

 

 

2009. szeptember 6.
Top 14, Franciaország
Eredmények

21:00 Clermont - Stade Toulousain 19:12 (13:3) 17:00 Biarritz Olympique - Stade Francais 30:22 (17:9)

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

16:30 Gloucester - Bath 24:5

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

16:30 Gloucester - Bath 24:5

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

16:00 Leeds Carnegie - Newcastle Falcons 9:9

 

 

Magners League, Európa
Eredmények

15:05 Gwent Dragons - Ulster 23:6

 

 

Magners League, Európa
Eredmények

15:05 Gwent Dragons - Ulster 23:6

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

15:00 Lannemezan - Narbonne 13:16 15:00 Lyon OU - Aix en Provence 36:14

 

 

Top 14, Franciaország
Eredmények

15:00 Bayonne - Bourgoin 53;6 15:00 Brive - Albi 39:6 (13:6) 15:00 Castres Olympique - Montpellier 33:18 15:00 Montauban - Toulon 21:18 15:00 Racing-Metro 92 - Perpignan 14:18

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

14:15 Northampton Saints - Worcester Warriors 20:17

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

4:30 Otago - Auckland 18:22

 

 

2009. szeptember 5.
Magners League, Európa
Eredmények

19:30 Llanelli Scarlets - Leinster 18:16 (10:16)

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

18:30 Agen - La Rochelle 26:21 18:30 Bordeaux-Begles - Auch 23:21 18:30 Colomiers - Dax 19:13 18:30 Oyonnax - Tarbes 28:12 18:30 Aurillac - Pau 12:16

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

18:15 London Wasps - NEC Harlequins 26:15

 

 

Pro D2, Franciaország
Eredmények

18:00 Mont de Marsan - Grenoble 9:12

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

17:00 Western Province - Blue Bulls 25:19

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

15:30 Saracens - London Irish 18:14 (18:3)

 

 

Currie Cup, Dél-Afrika
Eredmények

15:00 Free State Cheetahs - Golden Lions 20:16

 

 

Tri Nations, Világ
Eredmények

12:05 Ausztrália - Dél-Afrika 21:6 (9:6)

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:30 Waikato - Hawkes Bay 30:22 7:30 Bay Of Plenty - Canterbury 19:17

 

 

2009. szeptember 4.
Magners League, Európa
Eredmények

21:00 Glasgow Warriors - Munster 22:9

 

 

Premiership, Anglia
Eredmények

20:45 Sale Sharks - Leicester Tigers 15:12 (9:6)

 

 

Magners League, Európa
Eredmények

20:05 Cardiff Blues - Edinburgh Gunners 21:22 20:00 Connacht - Ospreys 12:19

 

 

Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:35 Counties - Wellington 19:62 9:35 Taranaki - North Harbour 17;13

 

 

2009. szeptember 3.
Air New Zealand Cup, Új-Zéland
Eredmények

9:35 Southland - Northland 15:15